A serisi çapraz akışlı yüksek verimli reküperatörlerÇapraz akışlı, yüksek verimli aluminyum duyulur ısı reküperatörleri

Yüksek verimli, çapraz akışlı "A" serisi aluminyum reküperatörler. diğerlerinde olduğu gibi ön boyalı aluminyum malzemeile de üretilebilirler. Recuperator SpA tarafından uzun bir çalışma sonucu geliştirilen bu seri, yüksek verimli fakat pahalı ve yüksek hava dirençli karşıt akışlı reküperatörlerin bu olumsuzluklarını ortadan kaldırmayı hedflemektedir. "A" serisi bu reküperatörler kullanıcılarına, nerede ise karşıt akışlıların verimliliklerini yakalarken çok daha az hava basınç düşümü ve uygun fiyatlar sunar.

Segment olarak domestik ısı geri kazanımı üreticilerine hitap etmek üzere geliştirilmişlerdir ve 4 model ile 50 - 5000 m3/h debi aralığını desteklerler. HE 03,HE 04, HE 05 ve HE 06 modeller dış ölçüleri ile "B" serisi reküperatörler ile aynı ölçülere sahiptir. Böylece HRV üreticilerine çok daha küçük ölçülerde ve çok daha yüksek verimlilikte ısı geri kazanım üniteleri üretmelerinin önünü açarlar.

100-150 Pascal basınç düşümü aralığında %75 ve üzeri kuru yüzey, %85 ve üzeri ıslak yüzey çalışma verimliliği ile tüm karşıt akışlı aluminyum reküperatörlere ciddi bir rakip oluştururlar.

hy eurovent rohs tmmob isib izto